+48 55 247 22 30

GŁÓWNA » Wszystkie » 2024 » Oferta pracy – animator kultury

Oferta pracy – animator kultury

Opis stanowiska:

Poszukujemy dynamicznej i kreatywnej osoby na stanowisko Animatora Kultury, która dołączy do naszego zespołu i będzie odpowiedzialna za organizowanie różnorodnych wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych, obsługę kina. Idealny kandydat powinien posiadać umiejętność pracy z ludźmi w różnym wieku, być dobrze zorganizowany i posiadać pasję do szerzenia kultury i sztuki.

Główne obowiązki:

  • Planowanie, organizowanie i realizacja wydarzeń kulturalnych i artystycznych, warsztatów oraz spotkań tematycznych.
  • Współpraca z lokalnymi artystami, instytucjami kultury oraz organizacjami pozarządowymi.
  • Promowanie wydarzeń kulturalnych poprzez różne kanały komunikacji (media społecznościowe, plakaty, ulotki).
  • Organizacja i koordynacja projekcji filmowych, w tym harmonogramów seansów.
  • Promowanie repertuaru kina poprzez różnorodne media.
  • Udzielanie informacji interesantom i sprzedaż biletów na wydarzenia.

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe zdolności komunikacyjne.
  • Kreatywność, inicjatywa i zdolność do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych (MS Office, Google Workspace).
  • Znajomość narzędzi i platform do promocji wydarzeń kulturalnych (media społecznościowe, strony internetowe).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się instytucji kultury.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów kulturalnych.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.

Jak aplikować:

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: zok@zok-ndg.pl. W tytule wiadomości prosimy wpisać “Animator Kultury – Imię i Nazwisko”. Można składać również dokumenty osobiście w sekretariacie ŻOK. Na zgłoszenia czekamy do 7.06.2024r.

Informacje dodatkowe:

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Dołącz do nas i współtwórz kulturę w naszej społeczności!